Blog

13.11.2019 Nová funkce

Integrace s e-shopy systémem UPgates

UPgates

UPgates, jeden z předních e-shopových systémů, se stává dalším e‑shopovým řešení, které Cenový automat nativně podporuje.

Číst dále →
16.10.2019 Nová funkce

Přidáváme Heureka statistiky

Přidáváme Heureka statistiky

Zpřístupnili jsme v Cenového automatu novou funkci, zobrazení Heureka statistik o výkonu a nákladech u produktů.

Užitečný přehled o výkonech a nákladech jednotlivých produktů
Statistiky zvlášť pro bidované a nebidované pozice
Nové možnosti filtrování a segmentace produktů

Číst dále →
25.10.2018 Nová funkce

Umožňujeme vám cestovat v čase

Od dnešního dne máte možnost cestovat v čase, tedy alespoň v rámci Heureky. Přidali jsme unikátní funkci TimeMachine, která vám umožňuje přenést se zpět v čase a zobrazit si produktovou kartu Heureky z minulosti.

Číst dále →
7.10.2018 Nová funkce

Přidáváme podporu pro WooCommerce/WordPress

Přidáváme podporu pro WooCommerce/WordPress

Rozšířili jsme seznam nativně (out-of-the-box) podporovaných systémů o WooCommerce/WordPress, jeden z nejrozšířenějších open source e-shop systémů. E-shopy postavené na WooCommerce lze nyní integrovat s Cenovým automatem bez jakékoliv nutnosti programování.

19.9.2018 Zbožáky

Heureka nabízí nové placené datové přehledy

Heureka začala e-shopům a partnerům nabízet nové placené datové přehledy "Prodeje produktů v e-commerce". V těchto reportech jsou obsaženy unikátní informace o prodejích jednotlivých produktů, které vám umožní získat detailní vhled do aktuálního stavu trhu a trendech v jednotlivých segmentech.

Číst dále →
Heureka nabízí nové placené datové přehledy
18.7.2018 Nová funkce

Spouštíme slovenskou verzi

Přidáváme slovenskou verzi

Po více jak ročním úspěšném fungování v ČR přidáváme slovenskou verzi. Nyní i slovenské e-shopy mohou využívat přínosů automatizované cenotvorby s Cenovým automatem. Děkujeme všem, kteří nám při jejím vývoji pomáhali!

23.1.2018 Nová funkce

Zaokrouhlování cen

Zaokrouhlování cen

Psychologické výzkumy o vlivu číslic ukázaly, že například ceny končící na číslice 9 nebo 5 vnímáme přijatelněji produkty s takto koncipovanou cenou mívají vyšší konverzní poměr. Proto jsme rozšířili funkcionalitu Cenového automatu o možnost automatického zaokrouhlování cen na libovolné koncové číslice.

Číst dále →
19.1.2018 Nová funkce

Umístění produktů mezi Heureka Top50

Top50 je žebříček nejpopulárnějších produktů v jednotlivých Heureka kategoriích. Jde o nejvíce prodávané a na Heurece zobrazované produkty, které si zaslouží vaši speciální pozornost pro optimalizace produktového portfolia a nastavení optimální cenové strategie. Proto jsme přidali novou šikovnou funkci, zobrazování informací o umístění vašich produktů mezi Heureka Top 50.

Číst dále →
Umístění produktů mezi Heureka Top50
14.12.2017 Nová funkce

Porovnávání cen včetně dopravy

Porovnávání cen včetně dopravy

Uvědomujeme si, že cena dopravy je nedílnou součástí celkové nabídky a zákazníci při výběru e-shopu vyhodnocují, jakou celkovou cenu budou muset zaplatit. V segmentech zboží, kde se cena dopravy jednotlivých e-shopů může lišit až o stovky korun, jde potom o nezanedbatelný rozdíl. Pokud ve vašem e-shopu nabízíte nižší cenu dopravy než vaši konkurenti nebo je zcela zdarma, pak při soutěži o atraktivní celkovou cenu je pro vás důležité právě porovnávat vůči konkurenci celkovou cenu včetně dopravy.

Číst dále →
24.11.2017 Nová funkce

Aktualizace cen v e-shopu jen v nastavených časech

Přidali jsme do Cenového automatu možnost aktualizovat prodejní ceny v e-shopu jen v nastavených časech. Nyní máte možnost si přesně nastavit časové úseky, kdy Cenový automat bude nebo nebude provádět export prodejních cen do e-shopu. Nastavení je možno po jednotlivých hodinách, nezávisle pro každý den v týdnu. .

Číst dále →
Aktualizace cen v e-shopu jen v nastavených časech
20.11.2017 Nová funkce

Maximální rychlost aktualizace cen i pro uživatele Mergada a bidovacích nástrojů

Maximální rychlost aktualizace cen i pro uživatele Mergada a bidovacích nástrojů

Poskytovat maximální rychlost aktualizace cen ve zbožových srovnávačích bylo pro nás vždy prioritou. Rychlá reakce na změny cen na trhu je jedna z konkurenčních výhoda, kterou vám Cenový automat přináší. Proto vás s potěšením chceme informovat o nové funkci, která přináší maximální rychlost aktualizace cen i pro e-shopy, který využívají služeb Mergada nebo bidovacích nástrojů.

Číst dále →
15.11.2017 Nová funkce

Rozšířené možnosti pro ignorování e-shopů

Dnes jsme do Cenového automatu přidali možnost detailního nastavení parametrů pro ignorování požadovaných e-shopů. Nyní můžete detailně nastavit pravidla pro ignorování e-shopů platná pro celý váš e-shop. Nemusíte tak nastavovat například seznam ignorovaný e-shopů pro každý produkt zvlášť. Navíc můžete velmi detailně specifikovat, se kterými e-shopy si nechcete konkurovat a při výpočtu prodejních cen je ignorovat. Obohatili jsme také Heureka “snapshot" o další užitečné informace.

Číst dále →
Rozšířené možnosti pro ignorování e-shopů
6.11.2017 Nová funkce

Jiné pravidlo pro bidované pozice

Jiné pravidlo pro bidované pozice

Provedli větší aktualizaci Cenového automatu a přidali jsme nové zásadní funkce, které umožňují další detailnější nastavení pravidel. Nově je možno definovat jiné pravidlo, které se aplikuje, když je váš e-shop na bidované pozici. Můžete tedy u produktu mít 2 různá pravidla, jedno pro nebidované a jedno pro bidované pozice. Cenový automat aplikuje jedno nich podle toho, jestli momentálně e-shop je nebo není na bidované pozici. Vylepšili jsme také zadávání hromadné změny pravidel a filtrování produktů.

Číst dále →

Zůstaňme ve spojení

 
Petr Pánek

Petr Pánek

CEO

 +420 602 444 294
 petr.panek@cenovyautomat.cz