Blog

14.12.2017 Nová funkce

Porovnávání cen včetně dopravy

Porovnávání cen včetně dopravy

Uvědomujeme si, že cena dopravy je nedílnou součástí celkové nabídky a zákazníci při výběru e-shopu vyhodnocují, jakou celkovou cenu budou muset zaplatit. V segmentech zboží, kde se cena dopravy jednotlivých e-shopů může lišit až o stovky korun, jde potom o nezanedbatelný rozdíl. Pokud ve vašem e-shopu nabízíte nižší cenu dopravy než vaši konkurenti nebo je zcela zdarma, pak při soutěži o atraktivní celkovou cenu je pro vás důležité právě porovnávat vůči konkurenci celkovou cenu včetně dopravy.

Číst dále →
24.11.2017 Nová funkce

Aktualizace cen v e-shopu jen v nastavených časech

Aktualizace cen v e-shopu jen v nastavených časech

Přidali jsme do Cenového automatu možnost aktualizovat prodejní ceny v e-shopu jen v nastavených časech. Nyní máte možnost si přesně nastavit časové úseky, kdy Cenový automat bude nebo nebude provádět export prodejních cen do e-shopu. Nastavení je možno po jednotlivých hodinách, nezávisle pro každý den v týdnu. .

Číst dále →
20.11.2017 Nová funkce

Maximální rychlost aktualizace cen i pro uživatele Mergada a bidovacích nástrojů

Maximální rychlost aktualizace cen i pro uživatele Mergada a bidovacích nástrojů

Poskytovat maximální rychlost aktualizace cen ve zbožových srovnávačích bylo pro nás vždy prioritou. Rychlá reakce na změny cen na trhu je jedna z konkurenčních výhoda, kterou vám Cenový automat přináší. Proto vás s potěšením chceme informovat o nové funkci, která přináší maximální rychlost aktualizace cen i pro e-shopy, který využívají služeb Mergada nebo bidovacích nástrojů.

Číst dále →
15.11.2017 Nová funkce

Rozšířené možnosti pro ignorování e-shopů

Rozšířené možnosti pro ignorování e-shopů

Dnes jsme do Cenového automatu přidali možnost detailního nastavení parametrů pro ignorování požadovaných e-shopů. Nyní můžete detailně nastavit pravidla pro ignorování e-shopů platná pro celý váš e-shop. Nemusíte tak nastavovat například seznam ignorovaný e-shopů pro každý produkt zvlášť. Navíc můžete velmi detailně specifikovat, se kterými e-shopy si nechcete konkurovat a při výpočtu prodejních cen je ignorovat. Obohatili jsme také Heureka “snapshot" o další užitečné informace.

Číst dále →
6.11.2017 Nová funkce

Jiné pravidlo pro bidované pozice

Jiné pravidlo pro bidované pozice

Provedli větší aktualizaci Cenového automatu a přidali jsme nové zásadní funkce, které umožňují další detailnější nastavení pravidel. Nově je možno definovat jiné pravidlo, které se aplikuje, když je váš e-shop na bidované pozici. Můžete tedy u produktu mít 2 různá pravidla, jedno pro nebidované a jedno pro bidované pozice. Cenový automat aplikuje jedno nich podle toho, jestli momentálně e-shop je nebo není na bidované pozici. Vylepšili jsme také zadávání hromadné změny pravidel a filtrování produktů.

Číst dále →

Zůstaňme ve spojení